II zawody w ramach Pucharu Zakopanego

Opublikowano przez admin
II zawody w ramach Pucharu Zakopanego

Nasz portal informacyjny baseny termalne w Polsce i Europie przedstawia informacje na temat zawodów o puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim.
Już 26 stycznia 2014 r. na stoku ośrodka narciarskiego „Harenda” odbędą się II zawody w ramach Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim.Puchar to cykl czterech imprez, podczas których rozegrane zostaną konkurencje w narciarstwie alpejskim, w różnych kategoriach. Wyniki poszczególnych zawodów będą wliczone do klasyfikacji generalnej, na podstawie której wyłonieni zostaną zwycięzcy Pucharu.
Plan zawodów – 26.01.2014 Harenda
10.00 – 12.00 – przyjmowanie nowych zgłoszeń do listy startowej i opłat za zawody oraz wydawanie numerów startowych
12.00 – 13.00 – oglądanie i przejazd ześlizgiem po trasie 1 przejazdu
13.00 – rozpoczęcie zawodów Pucharu Zakopanego – edycja Harenda – 1 przejazd

Formularz zgłoszenia należy przesłać na adres: biuro@harendazakopane.pl do 23 stycznia 2014 r. do godz. 20.00. Po tym terminie można będzie również dopisać się w dniu zawodów w godz. 10.00 – 12.00, przy stanowisku wydawaniu numerów startowych.

Jako pierwsze startują kobiety z grupy wiekowej powyżej 46 lat, po nich mężczyźni od 56 lat. Następnie startują kobiety, a po nich mężczyźni od najstarszej do najmłodszej grupy. Zawodnicy w grupach są losowani wg regulaminu, natomiast zawodnicy dopisani w dniu zawodów startują w swoich grupach w kolejności wpisu.
Po ceremonii dekoracji zwycięzców nastąpi losowanie nagród rzeczowych. W losowaniu brać będą udział wszyscy uczestnicy zawodów,niezależnie od zajętego miejsca.