Dlaczego warto spędzić sylwestra w SPA?

Opublikowano przez

Nasz portal informacyjny Baseny termalne w Polsce i Europie przedstawia informacje na temat nocy sylwestrowej w resorcie SPA.

Jak co roku, zastanawiamy się, jak spędzić ostatnią noc w roku. Spotkanie ze znajomymi, nartostrada? Czy też wyjazd do SPA?

Każdy z nas chciałby spędzić sylwestra wyjątkowo, dlatego myślimy o nim już kilka tygodni wcześniej. Planujemy spotkanie z przyjaciółmi lub decydujemy się na wypad na narty. Wiąże się to z mnóstwem przygotowań i stresem. A może warto byłoby parę tych ostatnich dni w roku spędzić na czystym, niczym niezakłóconym wypoczynku?
Wyjazd do resortu SPA jest wspaniałym rozwiązaniem: niezapomniane chwile, z których każda służy relaksowi i odpoczynkowi. Dla tych, którzy tęsknią za zimowym krajobrazem, doskonałym miejscem okaże się Aqua City w Popradzie na Słowacji. Ośrodek malowniczo położony u stóp Tatr oferuje szeroki wybór atrakcji dla szukających sposobów na odprężenie: park wodny, spa, restauracje oraz fitness. Wszystkie spełniają najwyższe ekologiczne wymogi.
Najlepszą metodą na relaks jest kąpiel w wodach termalnych. Wody te pielęgnują i odżywiają naskórek, łagodzą podrażnienia oraz nadają blask zmęczonej skórze. Dzieje się tak ze względu na wysoką ilość elementów mineralnych, jakie w niej się znajdują. Bez względu na porę roku, radością z odprężającego zanurzenia goście resortu mogą cieszyć się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. W basenach zewnętrznych, z przepięknym widokiem na ośnieżone góry, panuje temperatura od 30-38 st. C – niemożliwym jest w nich zmarznąć, nawet w najzimniejszą noc.
W każdym dniu pobytu goście resortu mogą inaczej spędzać czas. Do wyboru mają dużą ofertę Vital World SPA: terapie inhalacyjne, jaskinie lodowe, solarium, jacuzzi, saunę, masaże tajskie. Każdy zabieg ma na celu przywrócenie równowagi duszy i ciała gości oraz odzyskanie przez nich sił witalnych i odprężenie.
Aby nie stresować się organizacją przyjęcia czy ekwipunku na nartostradę, dobrym wyborem będzie  niczym niezakłócony wypoczynek i relaks. Ostatnią noc roku można spędzić w spokojnej, beztroskiej  atmosferze basenu, wznosząc toast szampanem.  Wody termalne rozgrzeją każde ciało i odpędzą codzienne stresy, a w nowy rok wkroczysz z pięknie zadbaną skórą.