Geotermia Grudziądz

Opublikowano przez
Geotermia Grudziądz

To nowoczesny kompleks, który stanowi idealne miejsce na poprawę kondycji, samopoczucia i zdrowia. Cztery baseny wypełnione solanką o różnym stężeniu soli, umożliwiają korzystanie z kąpieli zarówno dzieciom, jak i dorosłym przez cały rok.
Piramida z solankową tężnią pozwala na cenną dla organizmu inhalację, która pomaga w leczeniu schorzeń dróg oddechowych, leczeniu niedoczynności tarczycy, regeneruje system nerwowy oraz wygładza i napina skórę. Zasoby solanki w Grudziądzu warto więc wykorzystać dla rekreacji i dla zdrowia.

Znaczącą zaletą wód grudziądzkich jest głębokość z jakich pobierana jest solanka, a także wielkość „podziemnego akwenu”. Głębokość 1600 metrów z jakiej pobierana jest woda ma decydujący wpływ na jej nieskazitelną czystość.  Temperatura wody wynosi 44˚ C.

W obiekcie znajdziemy:

BRODZIK DLA DZIECI – stężenie 2%, temperatura 36°C, maksymalna głębokość 0,40 m, powierzchnia 20m2. Wyposażony w małą zjeżdżalnię oraz nietonące zabawki.
BASEN GŁÓWNY – stężenie 4%, temperatura 32°C, maksymalna głębokość 1,1m, powierzchnia 85 m2. W ścianach basenu znajdują się liczne podwodne dysze powietrzne (wodny masaż) oraz napowietrzny wodotrysk.
BASEN Z PRZECIWPRĄDEM – stężenie 3%, temperatura 35°C, głębokość 1,2 m. powierzchnia 10m2. Pływanie w miejscu umożliwione jest przez niezwykle silny przeciwprąd wytwarzany przez turbinę o wysokiej mocy. Regulacja siły przeciwprądu, pozwala na hydromasaż o różnym natężeniu oddziaływania na ciało.

JACUZZI – stężenie 7,9% temperatura 35°C, głębokość 0,8m, powierzchnia 5m2

W skład kompleksu wchodzą również: sauny, solarium, gabinety masażu, gabinety kosmetyczne a także klub fitness.

Cennik:

CENNIKGeotermia

Godziny otwarcia: cały tydzień od 10:00 -21:00