Co oferują nam ośrodki spa

Opublikowano przez
Co oferują nam ośrodki spa

Nasz portal informacyjny Baseny termalne w Polsce i Europie przedstawia informacje dotyczące usług i zabiegów wykonywanych w ośrodkach spa.

Ośrodki spa również w Polsce oferują doskonałą jakość usług oraz zabiegi pozwalające osiągnąć błogi stan równowagi.

Ośrodki spa to współczesna odpowiedź na znaną od starożytności wiedzę dotyczącą poprawiania kondycji organizmu dzięki wykorzystaniu kojących właściwości wody. Spa to idealny sposób na zregenerowanie sił fizycznych i psychicznych.W Polsce powstaje coraz więcej przeróżnych ośrodków, które standardem nie ustępują hotelom zagranicznym, a swoją ofertę spa mają równie bogatą i fachową.
Poza tym znajdują się w otoczeniu cudownej polskiej przyrody, gór, jezior, lasów oraz morza, z dala od zgiełku i zanieczyszczeń. Bezpośredni kontakt z naturą, cisza a także spokój pozytywnie wpływają na organizm i wspomagają leczniczo-terapeutyczne właściwości zabiegów.

Polskie spa to cudowna chwila relaksu prawie jak egzotyczne wakacje. Kąpiel całego ciała w piwie zakończona wypiciem szklanicy złocistego napoju – zabieg, który stosowano już w starożytnym Egipcie i średniowiecznej Europie. Masaż głowy ajurwedyjskim olejem do włosów oraz zabiegi na twarz jiva-ajurweda – wszystko to prosto z Indii. Egzotyczny masaż wykonany przez masażystki z Bali. Takich doznań można zakosztować nie ruszając się z kraju. Polskie obiekty SPA proponują bogatą i zróżnicowaną ofertę.
W ofercie ośrodków spa znajdują się także zabiegi ujędrniające, nawilżające, odżywiające skórę, a także całe programy wykorzystujące hydro-zabiegi i inne czynniki nastawione np. na walkę z nadwagą, cellulitem, objawami starzenia a nawet poprawę wyglądu skóry.
Pielęgnacja urody i dbałość o zdrowie, a coraz częściej także o dobre samopoczucie klientek i klientów – to misja dzisiejszych ośrodków SPA.