Orange Kino Letnie – Zakopane 2013

Opublikowano przez
Orange Kino Letnie - Zakopane 2013

Po raz szósty Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane zaprasza  nas tego lata na seanse filmowe pod gwiazdami. Projekt ten jest organizowany od 2007 r. przez firmę Outdoor Cinema, przy wsparciu Orange i we współpracy z miastami partnerskimi Sopot i Zakopane. Ten największy wakacyjny festiwal jest organizowany w Zakopanem na Górnej Równi Krupowej i potrwa do 31 sierpnia 2013 r. Początek seansów tuż po zachodzie słońca.  Wstęp na pokazy jak zwykle jest bezpłatny.

Orange Kino Letnie  2013 Zakopane prezentuje bogaty i różnorodny repertuar. Na ogromnych, pneumatycznych ekranach można  zobaczyć największe kinowe hity ostatnich miesięcy. Największym zainteresowaniem publiczności festiwalowej cieszą się w tym roku cykle filmowe “Środy z Orange i mega hitem”, “Amerykańskie opowieści” oraz “Kino pozytywnej energii” a największą widownię zgromadziły tytuły: “Ted”, „Magic Mike”, “Django” i “Nietykalni.

Tatry i Bałtyk połączy, przygotowany przez PKP Intercity, specjalny pociąg z wagonem filmowym, który będzie kursował we wszystkie weekendy wakacji. W tej mobilnej sali kinowej, przez całą podróż – non stop! – wyświetlane będą hity kinowe ostatnich lat. Ważny bilet na pociąg jest jednocześnie biletem wstępu do Wagonu Filmowego. Rodzicami chrzestnymi Wagonu Filmowego Orange Kino Letnie są Katarzyna Figura i Piotr Siwkiewicz, niezapomniany duet aktorski z kultowego filmu Radosława Piwowarskiego „Pociąg do Hollywood”.

Oprócz filmów będzie można w ramach Orange Kino Letnie 2013 Zakopane zobaczyć wystawę fotografii Martyny Wojciechowskiej, znanej podróżniczki i redaktor Naczelnej National Geographic Polska pt. „Zwierzaki świata”. Orange Kino Letnie to także mnóstwo niespodzianek dla widzów. Po raz kolejnychcemy zaprosić do udziału w Plebiscycie Publiczności na Najlepszy Film Festiwalu – wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody: Najnowszy tablet i smartfon Xperia Z™ marki Sony oraz nowoczesną ławkę plenerową Astrini Design z podpisami gwiazd filmowych Orange Kino Letnie.